Content:

TURQUALITY® kapsamındaki firmaların yöneticileri için Koç, Sabancı, Bilkent ve İstanbul Üniversiteleri işbirliğiyle özel olarak geliştirilen ‘Yönetici Geliştirme Programı’nın 14. Dönemi tamamlandı. 133 yöneticiye daha sertifikaları Ekonomi Bakan Yardımcımız Sn. Fatih METİN’nin katılımıyla gerçekleştirilen törende teslim edildi. Ayrıca ‘Yönetici Geliştirme Programı’ 15. Döneminin Açılış Töreni gerçekleştirildi.

 

TURQUALITY®  Yönetici Geliştirme Programı 

14. dönemini tamamladı. 

 

Dünyanın en kapsamlı marka geliştirme programı olan TURQUALITY® tarafından, firmaların orta ve üst düzey yöneticilerine yönelik olarak gerçekleştirilen Yönetici Geliştirme Programı’nın 14. dönemi sona erdi. Katılımcılara, sertifikaları, 19 Ekim 2017 tarihinde, Dış Ticaret Kompleksi Konferans Salonunda düzenlenen törenle verildi. Aynı tarihte, Yönetici Geliştirme Programı’nın 15. Dönem açılış töreni gerçekleştirildi.

 

Törene, Ekonomi Bakan Yardımcısı Sn. Fatih METİN, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet BÜYÜKEKŞİ, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut AK, Koç Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. İrşadi AKSUN, Sabancı Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şirin TEKİNAY, Bilkent Üniversitesi Direktörü Doç. Dr. Levent AKDENİZ, Ekonomi Bakanlığı ve TİM yetkilileri, akademisyenler ve kapsamdaki firmaların üst düzey yöneticileri katıldı.

                                                                                                        

Destek kapsamındaki firmaların yöneticilerinin vizyonlarını geliştirmek, katılımcı yöneticiler arasında ortak bir yönetim lisanı oluşturmak, firmalara sağlanacak destek hizmetlerinde projeleri hayata geçirecek takımların kurulmasına katkı sağlamak ve TURQUALITY® marka destek platformu için ihtiyaç duyulan sinerjiyi yaratmak amacıyla oluşturulan programın tamamlanan 14. dönemiyle, sertifika sahibi yönetici sayısı 1101’e ulaştı.

Title: TURQUALITY® Yönetici Geliştirme Programı 14. dönemini tamamladı.

News Date: 19.10.2017

Show Home Page: Show

Image

YGP_14_86

bigImage

YGP_14_86

Home Page News Banner